Instaprofile

namava_ir@


صفحه اینستاگرام

نماوا

رزومه و پیج اینستاگرام نماوا

امروزه وبسایت نماوا تبدیل به یکی از بزرگترین و جامع ترین سایت های انتشار فیلم و سریال های روز شده است و کمتر فیلمی است که به دنبال آن بگردید و آن فیلم را در این سایت پیدا نکنید.

پیج اینستاگرام این وبسایت در تاریخ سیزدهم بهمن سال 1394 شروع به فعالیت کرد و با انتشار اخبار و نقد و بررسی های آخرین فیلم ها و سریال ها توانست به سرعت همانند وبسایت خود، محبوبیت بسیاری بین مردم بدست آورده و تبدیل به یکی از مراجع نقد و بررسی فیلم ها شود. از دیگر دلایل محبوبیت نماوا در بین مردم می توان به رایگان بودن اینترنت هنگام تماشای فیلم در وبسایت و یا اپلیکیشن این سایت برای مشترکین رایتل اشاره کرد.

اگر از علاقه مندان به فیلم و سریال های روز هستید حتما به پبج اینستاگرام نماوا سر بزنید تا از آخرین اخبار و فیلم های منتشر شده در وبسایت با خبر شوید.

 

 

پیج اینستاگرام وبسایت نماوا در تاریخ سیزدهم بهمن سال 1394 شروع به فعالیت کرد
پیج اینستاگرام نماوا با انتشار اخبار و نقد و بررسی های آخرین فیلم ها و سریال ها توانست به سرعت همانند وبسایت نماوا، محبوبیت بسیاری بین مردم بدست آورده و تبدیل به یکی از مراجع نقد و بررسی فیلم ها شود. از دیگر دلایل محبوبیت نماوا در بین مردم می توان به رایگان بودن اینترنت هنگام تماشای فیلم در وبسایت و یا اپلیکیشن نماوا برای مشترکین رایتل اشاره کرد.

دسته بندی:

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *