Instaprofile

mohammadalizadehmusic@


صفحه اینستاگرام

بیوگرافی و اینستاگرام محمد علیزاده

محمد علیزاده خواننده ی پاپ ایرانی در 1360/10/23 در کرج متولد شد. او در یک خانواده ی کم جمعیت، علمی ،فرهنگی و سنتی بزرگ شده است پدر او معلم بازنشسته است و تنها یک خواهر دارد. محمد از سن 4 سالگی خوانندگی را شروع کرد. رشته ی تحصیلی اش ربطی به هنر و موسیقی ندارد، وی لیسانس مهندسی کشاورزی دارد اما از همان ابتدا به موسیقی علاقه زیادی  داشت. ضمن اینکه علاقه خاص او به قران باعث شد بتواند 3 سال پاپی مقام اول قرائت قران را کسب کند.محمد علیزاده از دوستان بسیار صمیمی مرحوم مرتضی پاشایی بود ک پس از فوت او ابراز اندوه و ناراحتی فراوان کرد.

اولین آلبوم رسمی

اولین آلبوم رسمی محمد “همخونه”  با تنظیم وآهنگ سازی امیرحسین سرگزی درسال 1387 منتشر شد. این آلبوم نتوانست به خوبی محمد را معرفی کند و فروش نسبتا خوبی داشته باشد، اما چند سال بعد با انتشار آلبوم ” سوپرایرز ” که به صورت اینترنتی پخش شد و موفقیت قابل ملاحظه ای داشت توانست جزو بهترین آلبوم های سال کشور قرار گیرد.

برگزاری کنسرت

محمد علیزاده از موفق ترین برگزارکنندگان کنسرت  پاپ در ایران است. او در سال 93 موفق به بیش از 40 اجرای زنده در اکثر شهر های ایران نظیر:تهران، همدان، کیش، قزوین، آستارا، بندر عباس، چالوس، ساری و…شد.

در سال 1391 کنسرت محمد علیزاده در بخش پاپ به عنوان بهترین کنسرت جشواره ی موسیقی فجر شناخته شد.محمد رکورددار اجاره ی زنده در ایران است.

همکاری با صدا و سیما

تیتراژ برنامه ماه عسل سال 1389، بعد از آن سریال سراب و شهر باران، برنامه جشن رمضان سال 91 و 92، همچنین تیتراژ برنامه های خروس، زخم و برادر و …

محمد علیزاده و بهاره افشاری

طبق گفته ی خود محمد او در سن 19 سالگی یک بار عاشق شده است و به آن افتخار میکند چندین بار شایعه ازدواج من با خانوم بهاره افشاری منتشر شده است که هرچند خانوم افشاری آن را تکذیب کردند بازهم من میگویم که صحت ندارد و من مجرد هستم.

آلبوم سورپرایرز

این آلبوم از اولین آلبوم های محمد علیزاده است که حاصل 3 سال تلاش اوست. با این که در آن زمان شرایط برای انتشار آلبوم در بازار ایران بسیار فراهم بود اما به طور ناگهانی سر از فضای مجازی دراورد.تنظیمات ترک های این آلبوم را میلاد ترابی انجام داد که توانست نسبت ب آلبوم “همخونه” فضای موسیقی بهتری را ارائه دهد. این آلبوم که قرار بود در اردیبهشت سال 1388 منتشر شود، اما به خاطر اتفاقی که افتاد همراه با آلبوم دلت بامنه در نوروز سال 1391 توسط شرکت ایرانگام و به نمایندگی صدر الدین حسن خوانی وارد بازار شد.

ترک اول این آلبوم “جز تو” به عنوان یکی از پرطرفدارترین ترک هایش شناخته شده است که محمد علیزاده در تمام کنسرت هایش از این ترک  بعنوان پل ارتباطی برای شناخت خودش استفاده میکند.

ویژگی های شخصیتی

  • عاشق ادبیات و ریاضی و متنفر از شیمی، آهنگ های جزتو و خداحافظ از محبوب ترین آهنگ هایم هستند
  • ساز اختصاصی: گیتار
  • ادکلن مورد علاقه: بولگاری
  • خواننده ی محبوب ایرانی: ناصر عبدالهی
  • قد: 1/89
  • وزن: 102کیلوگرم
  • بازیگران مورد علاقه: فاطمه معتمد آریا و زنده یاد خسرو شکیبایی و مهران مدیری

 

 

 

 

 

محمد علیزاده خواننده ی پاپ ایرانی در 1360/10/23 در کرج متولد شد. او در یک خانواده ی کم جمعیت، علمی ،فرهنگی و سنتی بزرگ شده است پدر او معلم بازنشسته است و تنها یک خواهر دارد. محمد از سن 4 سالگی خوانندگی را شروع کرد.
این آلبوم از اولین آلبوم های محمد علیزاده است که حاصل 3 سال تلاش اوست. با این که در آن زمان شرایط برای انتشار آلبوم در بازار ایران بسیار فراهم بود اما به طور ناگهانی سر از فضای مجازی دراورد.تنظیمات ترک های این آلبوم را میلاد ترابی انجام داد که توانست نسبت ب آلبوم "همخونه" فضای موسیقی بهتری را ارائه دهد.
طبق گفته ی خود محمد او در سن 19 سالگی یک بار عاشق شده است و به آن افتخار میکند چندین بار شایعه ازدواج من با خانوم بهاره افشاری منتشر شده است که هرچند خانوم افشاری آن را تکذیب کردند بازهم من میگویم که صحت ندارد و من مجرد هستم.

دسته بندی:

,

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *