Instaprofile

hadismiramini@


صفحه اینستاگرام

زندگی نامه و صفحه اینستاگرام حدیث میرامینی

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد 19 بهمن ماه 1367 در تهران است. او در یک خانواده پرجمعیت بزرگ شده است که مادرش خانه دار و پدرش هم کارمند بازنشسته بانک است. فرزند چهارم خانواده است و سه برادر بزرگتر از خود دارد. خانم میرامینی فوق دیپلم رشته نمایش می‌باشد. و تسلط کامل به زبان انگلیسی دارد.

همسر

در بهمن ماه 1395 در سن 28 سالگی با مجتبی رجبی ازدواج کرد. اقای رجبی اکنون بازیگر تلویزیون است که پسر مجید رجبی مدیر سابق شبکه تهران و جام جم است.

شروع فعالیت

با حمایت پدرش و با حضور در کلاس های حمید سمندریان بازیگری را آغاز کرد. اما در سال 1384 در سن 17 سالگی با حضور در سریال هویت اولین تجربه حرفه ای خود را کسب نمود. پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی حورا در سال 1386، اولین فعالیت سینمایی اش را انجام داد. اما در سال 1388 با حضور در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده، چهره اش شناخته شد و در سال 1390 با ایفای نقش در سریال ساختمان پزشکان، تبدیل به یک چهره مشهور میان مردم شد.

علایق

 خانم میرامینی رابطه بسیار خوبی با عطر و دنیای مجازی دارد و عطر محبوب ایشان lavnvin Eclat نام دارد. بازیگر خارجی مورد علاقه ایشان هم رابرت دنیرو می‌باشد. و به ورزش کردن و بخصوص ورزش شنا علاقه بسیار دارد.

 فعالیت های سینمایی

  • شب حورا به کارگردانی شهاب ملت خواه
  • ورود آقایان ممنوع به کارگردانی رامبد جوان
  • من و زیبا به کارگردانی فریدون حسن پور
  • مورچه ها به کارگردانی مسعود محمدی
  • آدت نمی‌کنیم به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان
  • راز به کارگردانی نیما فراهی
  • این یک رویاست به کارگردانی محمود غفاری

 

در بهمن ماه 1395 در سن 28 سالگی با مجتبی رجبی ازدواج کرد. اقای رجبی اکنون بازیگر تلویزیون است که پسر مجید رجبی مدیر سابق شبکه تهران و جام جم است.
با حمایت پدرش و با حضور در کلاس های حمید سمندریان بازیگری را آغاز کرد. اما در سال 1384 در سن 17 سالگی با حضور در سریال هویت اولین تجربه حرفه ای خود را کسب نمود.
عطر محبوب ایشان lavnvin Eclat نام دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *