Instaprofile

dorehami4_original@


صفحه اینستاگرام

دورهمی

رزومه و اینستاگرام برنامه تلویزیونی دورهمی

امروزه برنامه تلویزیونی دورهمی تبدیل به یکی از مشهور ترین و پربازدید ترین برنامه های تلویزیون ایران شده است. کمتر کسی است که حداقل برای یک بار هم این برنامه را ندیده و یا درباره آن نشنیده باشد.

آغاز اجرای این برنامه تحت نظر صدا و سیما و با کارگردانی و اجرای مهران مدیری در تاریخ 27 اسفند سال 1394 بر روی شبکه نسیم رقم خورد. تهیه کنندگان این برنامه هم، هاشم رضایت و حمید رحیمی نادی هستند. جالب است بدانید که مهران مدیری دومین کارگردان این برنامه است و کارگردان پیشین دورهمی مهراب قاسم خانی بود که پس از اتمام تنها 13 قسمت از این برنامه به دلیل حواشی ایجاد شده و ممنوع التصویر شدن وی در صدا و سیما، کارگردانی دورهمی به مهران مدیری سپرده شد.

شروع ساخت این برنامه حدود 3 ماه قبل از اجرایش کلید خورد و این مدت صرف ساخت دکور و دیگر عوامل پشت صحنه این برنامه شد. برنامه دورهمی تا کنون 3 فصل خود را پشت سر گذاشته و امسال در حال برگزاری چهارمین فصل خود است. در ابتدا قرار بود که دورهمی تنها 3 فصل داشته باشد و خبری از فصل چهارم این برنامه نبود، اما در شب یلدا یعنی 30 آذر در سال 98 قسمت بعدی این برنامه در شبکه نسیم پخش شد و مردم را سورپرایز کرد و تهیه کنندگی برنامه هم در فصل چهارم به مهران مدیری سپرده شد.

شاید بتوان گفت دورهمی بزرگترین صحنه و دکور را در بین دیگر رقیبان خود در تلویزیون دارد چراکه قابلیت میزبانی از 400 مهمان در هر برنامه را دارد و همین امر دورهمی را به یک تئاتر تلویزیونی بزرگ تبدیل کرده است.

در سه فصل اول برنامه یکی از سنت هایی که در بین میهمانان برنامه رایج بود، آوردن هدیه برای مهران مدیری بود که این هدیه ها در آخر برنامه نشان داده شده و به موزه هدیه های دورهمی اضافه می شدند. این هدیه ها پس از مدتی در یک مزایده فروخته شده و تمامی پول بدست آمده از آن ها به موسسه های خیریه داده می شد. اما در فصل چهارم دورهمی این سنت شکسته شد و دیگر هدیه ای از مهمان های برنامه پذیرفته نشد.

اگر از علاقه مندان این برنامه هستید می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام دورهمی از آخرین اخبار و مهمان های جدید این برنامه با خبر شوید و عکس های دونفره هر مهمان با مهران مدیری را ببینید.

 

آغاز اجرای این برنامه تحت نظر صدا و سیما و با کارگردانی و اجرای مهران مدیری در تاریخ 27 اسفند سال 1394 بر روی شبکه نسیم رقم خورد.
تهیه کننده، مجری و کارگردان فصل چهارم دورهمی مهران مدیری است.
کارگردان پیشین دورهمی مهراب قاسم خانی بود که پس از اتمام تنها 13 قسمت از این برنامه به دلیل حواشی ایجاد شده و ممنوع التصویر شدن وی در صدا و سیما، کارگردانی دورهمی به مهران مدیری سپرده شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *