Instaprofile

digikalacom@


صفحه اینستاگرام

رزومه و پیج اینستاگرام دیجی کالا

امروزه دیجی کالا تبدیل به بزرگترین، مورد اعتماد ترین و پرطرفدار ترین فروشگاه آنلاین ایرانی شده است که روزانه افراد بسیار زیادی از این فروشگاه خرید می کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید سایت دیجی کالا روزانه بالای 2 میلیون بازدید دارد که همین امر به خودی خود نشان دهنده عظمت این شرکت است.

بنیان گذاران دیجی کالا، دو برادر به نام های حمید و سعید محمدی هستند که برای اولین بار در سال 1383 اقدام به تاسیس این شرکت کردند و پس از تلاش های بسیار و گذشت دو سال توانستند در بهمن ماه سال 1385 این فروشگاه  را تاسیس و راه اندازی کنند. جالب است بدانید که فروشگاه دیجی کالا در ابتدا تنها پرسنلی پنج نفره داشت که تنها تا 7 سال بعد تعداد این پرسنل به 200 نفر رسید و اکنون دیجی کالا بالای 2500 پرسنل دارد.

از کل سهام این شرکت تنها 35% از آن تحت اختیار برادران محمدی است و باقی سهام شرکت دست سهام داران بزرگی چون سرآوا، صندوق اروپایی IIIC و بخشی از آن هم در دست برخی از مدیران ارشد این شرکت است با این حال بیشتر کار های این شرکت توسط برادران محمدی انجام می شود.

در این سایت اغلب قیمت ها به صرفه و همه کالا ها با اصالت و تضمین شده هستند که خرید اینترنتی را برای کاربران بسیار راحت می کند. این فروشگاه در اغلب شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام هم صفحه های اختصاصی دارد که در آن ها با کاربران خود در ارتباط است.

در پیج اینستاگرام دیجی کالا آخرین اخبار و اطلاعیه ها در کنار مسابقات و تخفیف های ویژه ای که در این فروشگاه هستند منتشر می شود که برای کاربران بسیار مفید و پر استفاده است.

این فروشگاه علاوه بر بخش فروشگاهی عظیم خود، زیر مجموعه های: دیجی استایل، فیدیبو، دیجی پی، دیجی کالا نکست و دیجی کالا کلاب را هم تحت اختیار کامل دارد.

از دلایل مشهور شدن و پر طرفدار شدن این فروشگاه میتوان به مواردی چون: تضمین کالا، سریع بودن حمل و نقل، مناسب بودن قیمت ها، تنوع بسیار زیاد کالا ها و قابلیت برگشت زدن کالا های خریده شده تا 7 روز اشاره کرد که این موارد خرید را برای مشتریان بسیار آسان می کند.

 

 

بنیان گذاران دیجیکالا، دو برادر به نام های حمید و سعید محمدی هستند که برای اولین بار در سال 1383 اقدام به تاسیس این شرکت کردند و پس از تلاش های بسیار و گذشت دو سال توانستند در بهمن ماه سال 1385 فروشگاه دیجیکالا را تاسیس و راه اندازی کنند. جالب است بدانید که فروشگاه دیجیکالا در ابتدا تنها پرسنلی پنج نفره داشت که تنها تا 7 سال بعد تعداد این پرسنل به 200 نفر رسید و اکنون دیجیکالا بالای 2500 پرسنل دارد.
از دلایل مشهور شدن و پر طرفدار شدن دیجیکالا میتوان به مواردی چون: تضمین کالا، سریع بودن حمل و نقل، مناسب بودن قیمت ها، تنوع بسیار زیاد کالا ها و قابلیت برگشت زدن کالا های خریده شده تا 7 روز اشاره کرد که این موارد خرید را برای مشتریان بسیار آسان می کند.
دیجیکالا علاوه بر بخش فروشگاهی عظیم خود، زیر مجموعه های: دیجی استایل، فیدیبو، دیجی پی، دیجیکالا نکست و دیجیکالا کلاب را هم تحت اختیار کامل دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *