Instaprofile

benyaminmusic@


صفحه اینستاگرام

بنیامین بهادری

زندگی نامه و صفحه اینستاگرام بنیامین بهادری

بنیامین بهادری متولد 18 شهریور 1361 در تهران، ودر حوضه خوانندگی فعالیت دارد. دانشجوی انصرافی لیسانس رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد رودهن می باشدکه از شعر و مداحی شروع کرد وحالا خواننده و بازیگر می باشد

 

خانواده

بنیامین در محله جیحون تهران از یک خانواده کلیمی متولد شد، یک خواهر وسه سه برادر بزرگتر ازخود دارد، پدر کارمند بازنشسته و مادرش خانه دار است

 

از ترانه تا آهنگسازی

در کنار شعر،ترانه سرایی را هم شروع کرد تا اینکه سال 1380 وقتی 19 ساله بود یادگیری نواختن گیتار را شروع کرد وپا در مسیر خوانندگی گذاشت.

سال 81 اولین کار حرفه ای خود بنام گل های رنگین کمان را ساخت که این آهنگ با صدای عروسکی بنام چرا؟ پرفروشترین کار کودک بعد انقلاب شد

ازدواج اول و دخترش

بنیامین سال 88 در 27 سالگی با نسیم حشمتی ازداج کرد.

آشنایی این دو از سال 1379 شروع شد تا اینکه بعد از مدت ها دوستی سال88 باهم عقد کردند،ثمره این زندگی در 9 اردیبهشت 1390 دختری به نام بارانا است.

 

تصادف و فوت همسر اول

29 آذر 1392 در حالی که نسیم راننده خودرو ماتیز را برعهده داشت که همسر و دخترش نیز در ماشین بودند اما در یک آن خودروی پژو 206 از پشت سر به آنها برخورد کرد.

سرعت 170 کیلومتر بر ساعت پژو باعث شد خودرو این خانواده بعد از سه کله ملق شدید روی تپه های اتوبان همت پرت شود.

با اینکه بنیامین و دخترش بارانا آسیب جدی ندیده بودند، اما نسیم به شدت مجروح بود تا اینکه زمان انتقال به بیمارستان بخاطر خونریزی داخلی فوت کرد.

بنیامین بعد از مرگ همسرش آهنگ یه خونه رابه یاد وی اجرا کرد.

ازدواج مجدد بنیامین بهادری

بنامین بعد از دو سال از فوت همسر اول خود در اواخر اسفند 1394 وقتی 33 ساله بود برای بار دوم با دختری بنام شایلی محمودی ازدواج کرد.

مراسم این ازدواج در کشور آمریکا برگزار شد و حالا ثمره این زندگی دو پسر بنام بن سان متولد 96 و شایمین متولد 97 می باشد.

 

آلبوم ماه مهربون

درسال 1384 آلبومی با اشعار مذهبی و در وصف امام حسین و اهل بیتش که توسط فرید احمدی سروده شده بود با صدای بنیامین روی سایت ها قرار گرفت.

 

کنسرت ها

تور سراسر جهان

اوهمچنین در دو مرحله در شهرها وکشور های مختلف اروپا از قبیل کلن، لندن، استکهلم، آمستردام

هامبورگ وهمچنین در قاره استرالیا و تاجیکستان، مالزی و دبی به اجرای کنسرت پرداخته است.

 

تور سراسر ایران

بنیامین مجموعه آثارش را در توری سراسری که از شیراز و گرگان وساری تا بندر عباس و ارومیه و چند شهر دیگر ادامه داشت برگزار کرد. او همچنین صدمین کنسرت خود را در مهرماه سال1392 به صورت رایگان در کنار دریاچه چیتگر تهران برگزار کرد که با استقبال چندده هزار نفر از مخاطبان او اجرا شد.

 

بنیامین بهادری متولد 18 شهریور 1361 در تهران، خواننده است.
بنیامین سال 88 در 27 سالگی با نسیم حشمتی ازداج کرد. آشنایی این دو از سال 1379 شروع شد تا اینکه بعد از مدت ها دوستی سال88 باهم عقد کردند،ثمره این زندگی در 9 اردیبهشت 1390 دختری به نام بارانا است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *