Instaprofile

alilohrasbioriginal@


صفحه اینستاگرام

بیوگرافی و زندگی نامه علی لهراسبی

علی لهراسبی خواننده ی پاپ ایرانی متولد 20 فروردین سال 1355 در تهران است.علی در یک خانواده نسبتا پرجمعیت “6 نفره” بزرگ شده، مادر او خانه دار و پدرش بازنشسته نیرو هوایی است و 3 برادر کوچکتر از خود دارد.

مدرک تحصیلی و شغل alilohrasbioriginal

علی لهراسبی فارغ التحصیل رشته اکترونیک مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد کرج میباشد. شغل دوم او خوانندگی است، بیشتر در زمینه تبلیغات فعالیت دارد و مدیر پروژه یکی از شرکت های بزرگ تبلیغاتی است.

علاقه به قران

خواننده ی پاپ ایرانی “علی لهراسبی” همانند آقای محمد علیزاده که او هم در زمینه پاپ فعالیت میکند از علاقه خود به قران میگوید: لازمه که بدونید من قبل از شروع خوانندگی پیش زمینه قبلی هم داشتم، من در دوران کودکی و نوجوانی ام قاری قران بودم. تجربه ی آن دوران برای من خیلی پرکاربرد بود، چون قرائت قران باعث یادگیری تحریر های زیادی میشود که میتواند به صدا سازی خواننده کمک کند.

اولین تیتراژ

اولین اجرای من اجرای تیتراژ سریال کلبه سفید بود. اونجا بود که تصمیم گرفتم خودمو تقویت کنم و برای اینکار پیش آقایان رضا صادقی  و بهنام صبوری رفتم. سرانجام در سال 1381 با اجرای تیتراژ سریال دریایی ها تونستم یکم احساس بهتر و مفاوت تر داشته باشم.

خوانندگی یا آهنگ سازی!

من بعد از قبول شدن دردانشگاه دوست داشتم کارهای دیگری هم در کنار درس خواندن انجام دهم. ساز مورد علاقه من پیانو است، چون وضعیت مالی خوبی نداشتم ارگ خریدم و یادگیری پیانو را پیش آقای مهرداد تاج کریمی که آن زمان دانشجوی دکترا بود وموسیقی کودکان میساخت شروع کردم. من از همون ابتدا ساخت موسیقی رو بیشتر دوست داشتم.

بعد از آن با اجرای تیتراژ کلبه سفید و تیتراژ های بعدی پیشنهاد های زیادی بهم شد، که حقیقتا حس عجیب و غریبی در آن دوران داشتم در قدم بعدیم خودم را بالای قله میدیدم این حس باعث شد، فکر کنم که باید کارهای دیگرم را کنار بذارم و تمام تمرکزم را روی خوانندگی بذارم.

بزرگترین کنسرت

او در 14 و 15 شهریور ماه سال 1386 در مجموعه کاخ سعد آباد کنسرت برگزار کرد که استقبال قابل توجهی داشت، بیش از 5000 میهمان!

پس از اعلام رفع حاشیه هایی که حول حوش آلبوم تصمیم به وجود آمده بود توسط تهیه کننده ی آن، علی چهارمین آلبوم خود را “تصمیم” پس از دریایی ها، مثلث و 14 منتشر کرد.ضمن اینکه باز هم شایعه همکاری شادمهر عقیلی با علی لهراسبی در 4 قطعه از آهنگ او برای او مشکلاتی را به وجود آورد.

همکاری علی لهراسبی با مرتضی پاشایی

بعد از آشنایی من و مرتضی در سال 1391، اجرای تیتراژ “شیدایی” به من پیشنهاد شد که مرتضی کار آهنگسازی آن را برعهده گرفت که به نظرم کار خیلی خوبی شد.

مرتضی پاشایی یکی از دوستان صمیمی من بود. به نظرم او یکی از هنرمندان بزرگی بود که اگر میماند آثار فوق العاده ای را خلق میکرد.

آلبوم موسیقی

علی لهراسبی:به نظرم آلبوم موسیقی در دنیا در حال منسوخ شدن است.امروز مردم به تک آهنگ ها واکنش بیشتری نشان میدهند واقعیت این است که تک آهنگ ها بیشتر مورد توجه قرار میگیرند. آن ها دوست دارنند در یک سی دی به جای یک آلبوم و گوش دادن به 8 ترک از یک خواننده به 8 ترک از خواننده های مختلف گوش دهند که این  به تغییر فرهنگ مربوط میشود. در رابطه با فروش آلبوم موسیقی هم، با 10 سال پیش اصلا قابل قیاس نیست در اون دوران یک آلبوم موفق حداقل 600هزار تا فروش میرفت اما امروزه در بهترین حالت 100 هزار تا فروش میرود.

 

 

علی لهراسبی خواننده ی پاپ ایرانی متولد 20 فروردین سال 1355 در تهران است.علی در یک خانواده نسبتا پرجمعیت "6 نفره" بزرگ شده، مادر او خانه دار و پدرش بازنشسته نیرو هوایی است و 3 برادر کوچکتر از خود دارد.
او در 14 و 15 شهریور ماه سال 1386 در مجموعه کاخ سعد آباد کنسرت برگزار کرد که استقبال قابل توجهی داشت، بیش از 5000 میهمان!
به نظرم آلبوم موسیقی در دنیا در حال منسوخ شدن است.امروز مردم به تک آهنگ ها واکنش بیشتری نشان میدهند واقعیت این است که تک آهنگ ها بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *